S publikací receptů na internetu jsem začala v roce 2018. Většinu z původních webů jsem prodala, abych se mohla věnovat svým hlavním projektům.

Ty jsou nyní tři:

Cook Like Czechs

Foog blog vedený v angličtině jsem odstartovala v březnu 2020 jako covidový projekt. Blog je zaměřený na tradiční české recepty a dále na recepty ze sousedních zemí (Slovensko, Rakousko, Maďarsko).

Blog má největší návštěvnost z USA, kolem 60 %. Nejbáječnější na něm je komunita, vybudovaná kolem mých českých receptů. Tvoří ji především 2. a 3. generace Čechů, jejichž předci odcházeli za lepším do USA. Oni hledají recepty, které znají z dětství, já jsem zase fascinovaná jejich příběhy a vzpomínkami na dobu, kdy jejich čeští rodiče a prarodiče začínali nový život v USA.

Culina Bohemica

Foog blog vedený v němčině se na světlo internetového světa vyloupnul na konci března 2021. V podstatě kopíruje recepty z anglického blogu a představuje je německému publiku.

Klasické recepty

Můj benjamínek, food blog založený na začátku srpna 2021. Protože byznys se má škálovat, opět se jedná o jedny a tytéž recepty, tentokrát v českém jazyce. 

Přečtěte si, jak se blogům dařilo v roce 2021.